Regeneracja DPF czyszczenia Lubatówka 38-440 filtra cząstek stałych FAP GPF i katalizatorów SCR  profesjonalną metodą hydrodynamiczną z wykorzystaniem najnowocześniejszej maszyny.

 

Darmowy odbiór i dostawa filtra cząstek stałych do regeneracji.

Lokalizacja: Wójtowa 67, 38-305 Wójtowa. Około 40km od Lubatówka.

 

Pełny serwis DPF,  możliwość diagnostyki DPF w naszym serwisie przed czyszczeniem na profesjonalnym interfejsie z obsługą najnowszych samochodów nawet do 2019 r. włącznie. Zapewniamy również usługę demontażu, montażu i adaptacji po wcześniejszej wycenie.

 

Regenerujemy wszystkie filtry cząstek stałych od samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, maszyn rolniczych, budowlanych i wózków widłowych.

 

Do regeneracji DPF katalizatorów SCR i innych filtrów cząstek stałych  używamy zaawansowanej metody hydrodynamicznej, która skutecznie oczyszcza kanały dolotowe i wylotowe DPF.

Wysoką skuteczność czyszczenia filtrów cząstek stałych uzyskujemy, dzięki zastosowaniu tylko i wyłącznie oryginalnych detergentów do czyszczenia DPF, FAP, GPF i katalizatorów SCR.

maszyna do czyszczenia filtrów DPF

 

Kliknij i zamów kuriera po odbiór filtra cząstek stałych DPF, FAP do czyszczenia za darmo,
lub dostarcz filtr cząstek stałych DPF, FAP, GPF katalizator SCR do naszej siedziby w Wójtowej 67 osobiście.

 

Regeneracja filtra cząstek stałych DPF, FAP, SCR Lubatówka.

Czyścimy filtry DPF, FAP, GPF oraz katalizatory SCR dla warsztatów oraz klientów indywidualnych z całego Polski również z miasta Lubatówka 38-440.

 

 

Zoabcz jak przebiega profesjonalna regeneracja DPF w naszym serwisie.

Cena regeneracji filtrów DPF, SCR, FAP dla klientów indywidualnych oraz warsztatów samochodowych

Istnieje możliwość demontażu filtra w naszej siedzibie. Umów się na czyszczenie katalizatora SCR i filtrów DPF, FAP , GPF u nas telefonicznie lub meilowo.
regeneracja DPF